COMFYDOOR ODPOVIE NA VAŠE NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Zistite viac o našich produktoch a službách, a objavte, ako vám vieme pomôcť!

NAJČASTEJŠIE VŠEOBECNÉ OTÁZKY

Keďže každý produkt, ktorý vyrobíme, je unikátny, všeobecný cenník nemáme. Vďaka 3D online návrhu vám však vieme naplánovať a následne naceniť individuálne riešenie.
Naše produkty vyrábame na mieru, presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Odporúčame vám preto stretnúť sa s naším obchodným zástupcom a naplánovať vhodné riešenie osobne.
Naše výrobky nájdete v sieti našich špecializovaných predajcov. V Bratislave máme výrobnú prevádzku, ako aj naše tri partnerské predajne. Ak nás plánujete navštíviť, v sekcii Kontakt si môžete pozrieť, či predajne, s ktorými spolupracujeme, nie sú aj vo vašom okolí.
Na naše vstavané skrine a šatníky na mieru poskytujeme 2-ročnú záruku.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY OHĽADOM PROCESU PLÁNOVANIA

Na komplikované priestory sa vyslovene špecializujeme. Či už potrebujete umiestniť vstavaný šatník pod šikmý strop, predeliť priestor v obývačke alebo plánujete vstavanú skriňu do malého výklenku, všetko prispôsobíme vášmu priestoru do posledného milimetra.
Vaše požiadavky sú pre nás prvoradé. Všetko vyrábame na mieru, takže si môžete vybrať z množstva farieb, dizajnov a povrchov. Môžete tak dať priestor svojej kreativite.
Samozrejme. Vyberte si zo širokej škály príslušenstva to, ktoré vám vyhovuje najviac. V závislosti od typu skrine je možné doplnky namontovať aj dodatočne.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY OHĽADOM VÝROBY, DOPRAVY A INŠTALÁCIE

Po schválení návrhu vám vašu novú vstavanú skriňu dodáme do cca 4 týždňov. V závislosti od materiálu a vyťaženosti môže byť čas dodania o trochu kratší alebo dlhší, garantujeme však dodanie do 5 týždňov.
Vstavané skrine a šatníky na mieru vyrábame na Agátovej ulici v bratislavskej Dúbravke.
Áno, ponúkame aj montáž našich výrobkov profesionálnymi montérmi.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY OHĽADOM TECHNICKÝCH PARAMETROV

Viac o technických parametroch našich produktov nájdete v sekcii Materiály na našej stránke. Stačí kliknúť na príslušný výrobok. Ak nenájdete to, čo ste hľadali, obráťte sa na našich predajcov alebo vyplňte kontaktný formulár. Ozveme sa vám čo najskôr.
Pozrite si naše realizácie na Facebooku a Instagrame!
Predstavujeme náš nový 3D konfigurátor!
3D KONFIGURÁTOR
Máte otázky alebo potrebujete poradenstvo? Neváhajte nás kontaktovať na comfydoor@comfydoor.sk alebo zavolajte na číslo +421 948 050 526 Sme tu, aby sme vám pomohli!

Po - Ne 8 - 18h

O spoločnosti

V COMFYDOOR premieňame Vaše predstavy na skutočnosť.

Špecializujeme sa na vstavané skrine na mieru, ktoré dokonale zapadnú do každého priestoru vášho domova. Či už snívate o efektívnejšom využití priestoru vo vašej spálni, obývacej izbe, alebo potrebujete praktické riešenie pre vašu predsieň, náš tím odborníkov je tu, aby vaše nápady premenil na realitu.

Naše kontakty

Agátová 4
841 01 Bratislava-Dúbravka
Slovensko

+421 948 050 526