FAQ

Keďže každý produkt, ktorý vyrobíme, je unikátny, všeobecný cenník nemáme. Vďaka 3D online návrhu vám však vieme naplánovať a následne naceniť individuálne riešenie.

Naše produkty vyrábame na mieru, presne podľa vašich konkrétnych požiadaviek. Odporúčame vám preto stretnúť sa s naším obchodným zástupcom a naplánovať vhodné riešenie osobne.

Naše výrobky nájdete v sieti našich špecializovaných predajcov. V Bratislave máme výrobnú prevádzku, ako aj naše tri partnerské predajne. Ak nás plánujete navštíviť, v sekcii Kontakt si môžete pozrieť, či predajne, s ktorými spolupracujeme, nie sú aj vo vašom okolí.

Na naše vstavané skrine a šatníky na mieru poskytujeme 2-ročnú záruku.

Na komplikované priestory sa vyslovene špecializujeme. Či už potrebujete umiestniť vstavaný šatník pod šikmý strop, predeliť priestor v obývačke alebo plánujete vstavanú skriňu do malého výklenku, všetko prispôsobíme vášmu priestoru do posledného milimetra.

Vaše požiadavky sú pre nás prvoradé. Všetko vyrábame na mieru, takže si môžete vybrať z množstva farieb, dizajnov a povrchov. Môžete tak dať priestor svojej kreativite.

Viac o technických parametroch našich produktov nájdete v sekcii Materiály na našej stránke. Stačí kliknúť na príslušný výrobok. Ak nenájdete to, čo ste hľadali, obráťte sa na našich predajcov alebo vyplňte kontaktný formulár. Ozveme sa vám čo najskôr.
<